Reklāmas nodaļas tālruņi: 654-27662, 20364240
TwitterFacebook

Nedēļas beigās daugavpilieši varēs iegūt portretu no pazīstama gleznotāja, norēķinoties ar ēdienu

Nedēļas beigās daugavpilieši varēs iegūt portretu no pazīstama gleznotāja, norēķinoties ar ēdienu
foto no S.Balovina personīga bloga
Portālā Gorod.lv jau iepriekš ir publicēta intervija no plaši pazīstamā sava projekta „Naturālā apmaiņa”dēļ gleznotāja Sergeja Balovina, kurš mūsu pilsētā ieradīsies jau šonedēļ – 4. augustā.

Atgādināsim, ka S. Balovina projekta būtība ir tajā, ka gleznotājs ceļo pa visu pasauli, netērējot par to nekādus naudas līdzekļus, pie tam, viņa maršruts ir pilnībā atkarīgs no tā, kur mākslinieks tiek aicināts. Tā rezultātā notiek sava rakstura „naturālā apmaiņa” – par ēdienu, biļetēm, drēbēm un citām tamlīdzīgām lietām mākslinieks veido portretus.

Savukārt, uz mūsu pilsētu pazīstamais mākslinieks ieradīsies, jo to ir aicinājusi organizācijas «ОБ. КУ. МО» vadītāja Violeta Orluskaite.
Atzīmēsim, ka tikšanās reizes ar mākslinieku, kas ir raisījis tik lielu interesi sabiedrībā, notiks Marka Rotko centrā un laiks ir jau precizēts. Svētdien no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.30 notiks mākslinieka prezentācija, no plkst. 16.00 līdz 20.00 Sergejs Balovins plāno veidot portretus tiem, kas iepriekš pieteiksies vietnē. about eli wallach

Interesanti, ka šodien mākslinieks atrodas Voroņežā, tad viņš dosies uz Minsku, bet pēc tam – uz Daugavpili un Rīgu, šāds grafiks, kas ir pārpildīts ar Sergeja Balovina ceļošanu, arī lieliski raksturo viņa projektu „Naturālā apmaiņa” un viņa dzīvesveidu kopumā.

Novērtēt: 1 | + 1

GOROD

29. jūlijs 2013

uz augšu

Populārākais